راه‌اندازی ۷ رشته و گرایش جدید در دانشگاه رازی


  دکتر علی سلیمی  در گفتگو با  روابط عمومی دانشگاه رازی  اظهار داشت: دانشگاه رازی در سالجاری موفق به اخذ مجوز راه‌اندازی ۷ رشته و گرایش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری شد. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته موافقت قطعی مجوز پذیرش دانشجو در ۷ رشته کسب شد. این مسئول بیان داشت: رشته/گرایش‌های جدید مربوط به دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، علوم اجتماعی و تربیتی، هنر و معماری، دامپزشکی و کشاورزی هستند. دکتر سلیمی افزود: بر این اساس رشته‌های «تاریخ اسلام» و «مهندسی شهرسازی» در مقطع کارشناسی، «مهندسی معماری و انرژی»، «بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی» و «علم سنجی» در مقطع کارشناسی ارشد، «مامایی و بیماری‌های تولید مثل دام» و «علوم و مهندسی آب گرایش آبیاری و زهکشی(پژوهش محور)» در مقطع دکتری تخصصی رشته‌های جدید دانشگاه رازی است. جزعیات خبر 

 

دکتر علی سلیمی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه رازی اظهار داشت: دانشگاه رازی در سالجاری موفق به اخذ مجوز راه‌اندازی ۷ رشته و گرایش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته موافقت قطعی مجوز پذیرش دانشجو در ۷ رشته کسب شد.

این مسئول بیان داشت: رشته/گرایش‌های جدید مربوط به دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، علوم اجتماعی و تربیتی، هنر و معماری، دامپزشکی و کشاورزی هستند.

دکتر سلیمی افزود: بر این اساس رشته‌های «تاریخ اسلام» و «مهندسی شهرسازی» در مقطع کارشناسی، «مهندسی معماری و انرژی»، «بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی» و «علم سنجی» در مقطع کارشناسی ارشد، «مامایی و بیماری‌های تولید مثل دام» و «علوم و مهندسی آب گرایش آبیاری و زهکشی(پژوهش محور)» در مقطع دکتری تخصصی رشته‌های جدید دانشگاه رازی است.

جزعیات خبر