8918
در مراسمی صورت گرفت ؛

مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی معرفی شد

جلسه تودیع و معارفه مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی برگزار شد.


 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، جلسه تودیع و معارفه مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، یکم اسفندماه 1401 با حضور دکتر مجتبی بیگلری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، معاونین آموزشی دانشکده‌ها و برخی مدیران برگزار شد.

در این مراسم دکتر بیگلری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک رجب در سخنانی، از زحمات معاونین و مدیران مجموعه آموزش عالی دانشگاه قدردانی کرد.

وی افزود: از تلاش‌ها و زحمات چندساله دکتر آقایاری در مسند مدیریت امور آموزشی دانشگاه، به ویژه مدیریت شایسته امر آموزش دانشجویان در ایام مواجهه با ویروس کرونا قدردانی نموده و همچنین برای دکتر جوادی‌کیا آرزوی موفقیت می‌نمایم.

دکتر بیگلری همچنین از کلیه معاونین و مدیران خواست با بهره‌گیری از توان موجود در مجموعه آموزش عالی دانشگاه و هماهنگی‌های درون بخشی و بین‌بخشی، در راستای حفظ و ارتقای شاخص‌های آموزش عالی و اجرای برنامه‌های مربوطه، همه تلاش خود را به کار گیرند.

در این جلسه، از زحمات و تلاش‌های دکتر رضا آقایاری مدیر سابق آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تقدیر به عمل آمد. همچنین دکتر حسین جوادی‌کیا به عنوان سرپرست مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی معرفی شد.


شناسه : 6583357

آخرین اخبار